Firma Ripper sponsorem Polskiego Stowarzyszenia Regatowego klasy Finn

Koledzy,

Firma RIPPER – producent pokrowców z Dzierżoniowa – dołączył podczas Finału Pucharu Polski – do grona sponsorów Polskiego Stowarzyszenia Regatowego klasy Finn. Prezentacja sponsora oraz dostępnej oferty wraz z przekazaniem PSRKF bardzo (naprawdę bardzo!) licznej ilości pokrowców, toreb i innych akcesoriów na nagrody  odbyła się podczas ceremonii zakończenia sezonu.

Rafał Tersa – jeden ze współwłaścicieli firmy RIPPER – prezentuje swoje produkty za naszym pośrednictwem:

Firma RIPPER jest jednym z  głównych producentów pokrowców na łodzie klasy FINN, LASER, KADET, D-ONE , D-ZERO, OPTIMIST, NAUTICA , 29er , 49er  i innych. Szyjemy także torbo-plecaki żeglarskie oraz torby sportowe i młodzieżowe oraz akcesoria żeglarskie. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy najlepsze, wzmocnione materiały, dzięki czemu nasze produkty są odporne na uszkodzenia, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Nasze produkty są bardzo trwałe i najwyższej jakości. Staramy się produkować je tak, aby zapewnić użytkownikom jak największą wygodę z korzystania – jednocześnie zapewniając zgodny z najnowszymi trendami wygląd. Współpracujemy z jednym z największych producentów łodzi – firmą Devoti Sailing. Nasza produkcja jest wyłącznie polska. Dzięki współpracy z najlepszymi zawodnikami na świecie stale podnosimy konkurencyjność oraz jakość naszych produktów.

Rafał Tersa

OPIS PRODUKTÓW

W swojej szerokiej gamie produktów przez nasz oferowanych do Finna posiadamy pokrowce:
1. Pokrowiec górny transportowy- ripstop 600d niebieski powleczeniu ULY, stalowy powleczenie pvc
2. Pokrowiec dolny transport – ripstop 600d niebieski ULY,  ripstop600d pvc
3. Pokrowiec regatowy – AKRYL stalowy , niebieski , ripstop – stal 600d pvc , niebieski 600d ripstop ULY, ripstop 300d stalowy-pokrowiec tylko na lato.
4. Ster, miecz, rumpel, maszt, boom, protektor na miecz – wersja niebiesko-stalowa z pianką dystansową 4mm oraz plandeką placover od środka.
5. Maszt UV – materiał poliester PPP biały.
6. Pas balastowy; przód ,tył (materiały akryl , poliester 1680d , grip placover tent blue).
7. Podkłady transportowe – akryl stal , niebieski lub ripstop 600d stal lub niebieski.
8. Kieszenie – siatka mesh obecnie biała .
9. Siedziska – Materiał 1680d czarny.
10. Torboplecaki wodoodporne 50l w 9 wersjach kolorystycznych.

Pokrowce standardowo są koloru niebiesko-stalowego. To są nasze standardowe kolory. Małe pokrowce wykonane są z materiałów poliestrowych RIP-STOP 600D X 600D z dołączonymi haftami z logo Finna. Od 2019 jako standard wchodzi nadruk luminescencyjny UV .

Nasz flagowy produkt, który obecnie nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o jakość wykonania, jak i cenę – to pokrowiec regatowy wykonany z akrylu. Dostępny jest w 2 kolorach: stalowym i niebieskim. Materiał jest oddychający, wodoszczelny, z gwarancją producenta na UV. Dodatkowo nasze pokrowce mają dedykowane kominy wentylacyjne w celu zwiększenia cyrkulacji powietrza.

Pasy balastowe przednie – dostępne w dwóch wersjach:

  1. Podstawowa -seryjnie wykorzystywana do łodzi „devoti sailing” – cieńsza na pojedynczej piance z niebieskim materiałem antypoślizgowym .
  2.  Wersja PRO- staraliśmy się zaprojektować pasy balastowe na Finna w jak najlepszej jakości, wykonane z najlepszych dostępnych materiałów na rynku, za dużo niższą cenę. Podwójna grubość, bardzo sztywne, materiał antypoślizgowy niebieski od spodu. Pasy są wielokrotnie testowane przez najlepszych finnistow świata Ondra Teply i Mike Meiera. To właśnie miedzy innymi dzięki nim, jesteśmy w stanie ciągle ulepszać nasze produkty .

W załączniku cennik detaliczny pokrowców Finna.
Przy zamówieniach grupowych lub podczas regat ceny ulegają zmianie.

ripper cennik

Dostawa – kurier plus 25zł

Zamówienie mailowe i kontakt na adres: rippercovers@hotmail.com lub rafal.tersa@hotmail.com  bądź telefoniczne Rafał 606901463, Łukasz 696301030

Strona internetowa:  www.rippercovers.com

Dane do korespondencji :

RIPPER S.C

58-200 Dzierżoniów

Wojska Polskiego 5a

NIP 882-212-03-49

KADŁUB

PASY

INNE

TORBY

Dodaj komentarz