Puchar Polski 2020

Koledzy,

Początek roku to czas planowania kalendarza. W związku z powyższym, aby Wam ułatwić, prezentujemy kalendarz Pucharu Polski Polskiego Stowarzyszenia Regatowego klasy Finn na rok 2020:
Puchar Polski 2020
oraz regulamin Pucharu Polski 2020:
Regulamin Pucharu Polski 2020

W tym roku czeka nas rewolucja – imprezy lokalne będą również liczone do klasyfikacji, oczywiście ze znacznie niższym współczynnikiem (0,8) natomiast liczymy, że zaktywizuje to środowiska lokalne do uczestniczenia w rywalizacji Pucharu Polski. Kalendarz imprez lokalnych jest otwarty ze względu na fakt, iż potrafią się pojawić z tygodnia na tydzień. Każdorazowo imprezę lokalną należy zgłaszać do sekretarza Stowarzyszenia – Andrzeja Romanowskiego (andrzej.romanowski@buildingenergy.info) aby dodał ją do listy imprez uwzględnionych w kalendarzu i uwzględnił w klasyfikacji. Stosowne zawiadomienie każdorazowo pojawiać się będzie na stronie finnclass.pl oraz na naszym kanale na Facebook’u.

Przypominamy również o trzech wielkich imprezach międzynarodowych, które odbędą się w tym roku w Polsce orz Niemczech (przy granicy):
3-11.07.2020 Mistrzostwa Europy – Gdynia
31.08-5.09 Mistrzostwa Europy Masters – Gdynia
https://www.finnclass.org/

Polsko-Niemieckie Mistrzostwa Masters
24-26.07.2020 Bad Saarow:
https://finnwelle.de/veranstaltungen/deutsch-polnische-meisterschaften-masters-fairplay-regatta-keine-rl-2/

Dodaj komentarz