Składki na rok 2015

Roczna składka członkowska wynosi 200,- zł. Jednak dla opłacających ją w terminie wcześniejszym (do 1 maja) jest zredukowana o 50% tj. do kwoty jaką większość z nas dotychczas płaciła, czyli do 100,- zł. Dla juniorów do 26 lat, ta składka wynosi 50,- zł, a po zredukowaniu przy opłacie do 1 maja to 25,- zł.

Niezależnie od składek PSRKF, każdy startujący finnista powinien być członkiem IFA (International Finn Association), gdzie składka wynosi 25 Euro. To w przeliczeniu na złotówki wraz z małym zapasem na różnice kursowe i koszty przelewu zagranicznego daje 120,- zł. W ubiegłym sezonie PZŻ zrefundował koszt składki IFA członkom kadry i juniorom (10 osób). W tym roku też o taką wystąpiliśmy. Naklejki IFA, które trafią do naszego Sekretarza Piotra Mazura, będą wydawane tylko tym osobom, które zarówno są członkami PSRKF z opłaconymi składkami, jak i opłaciły składkę IFA lub są na liście osób ze zrefundowanymi naklejkami IFA. Na chwilę obecną zrefundowane naklejki IFA, zgodnie z sugestią Trenera Klasy Rafała Szukiel, trafią do następujących osób:

1. Piotr Kula

2. Mikołaj Lahn

3. Miłosz Wojewski

4. Jeremi Zimny

5. Bartosz Ptak

6. Robert Jarocki

7. Kuba Reszka

Pozostałe trzy naklejki IFA zostaną przekazane juniorom lub seniorom w trakcie sezonu na indywidualne wnioski wnoszone do Zarządu.

Przypominam nr konta, na które należy wpłacać składki: PKO BP I o/Gliwice nr 36 1020 2401 0000 0902 0382 4182.

Wszelkie szczegóły dostępne tutaj:
http://www.finnclass.pl/sprawy_organizacyjne/skladki/