Składki

Zgodnie z naszym Statutem roczna składka członkowska PSRKF wynosi 200,- zł. Jednak dla opłacających ją w terminie wcześniejszym (do 1 maja) jest zredukowana o 50% tj. do kwoty jaką większość z nas dotychczas płaciła, czyli do 100,- zł. Dla juniorów do 26 lat, ta składka wynosi 50,- zł, a po zredukowaniu przy opłacie do 1 maja to 25,- zł.

Niezależnie od składek PSRKF, każdy startujący finnista powinien być członkiem IFA (International Finn Association), gdzie składka, od 2018 roku, wynosi 30 Euro. To w przeliczeniu na złotówki wraz z zapasem na różnice kursowe i koszty przelewu zagranicznego daje 140,- zł. Ilość opłaconych składek warunkuje odpowiednią ilość miejsc dla kraju na Mistrzostwach Świata (Gold Cup) i Mistrzostwach Europy. W ubiegłych sezonach PZŻ zrefundował koszt składki IFA 10 osobom. W tym roku też o to wystąpimy. Naklejki IFA, które trafią do naszego Sekretarza, będą wydawane tylko tym, którzy są członkami PSRKF z opłaconymi składkami oraz opłaciły składkę IFA lub są na liście osób ze zrefundowanymi naklejkami IFA.

Zarząd postanowił, że zrefundowane naklejki będą przydzielane wg klucza:

– 3 naklejki za Mistrzostwa Polski – trzech najlepszych w klasyfikacji open
– 3 naklejki za Mistrzostwach Polski – trzech najlepszych juniorów
– 3 naklejki z Pucharu Polski poprzedniego sezonu
– 1 naklejka do dyspozycji Trenera Klasy

W przypadku, gdy osoby z pozycji 1-3 na MPS i MPJ czy w Pucharze Polski będą się zazębiały, lub ktoś skończył karierę lub nie opłacił składek członkowskich, daną naklejkę przydziela się do puli Trenera Klasy.

Przypominam nr konta, na które należy wpłacać składki:

PKO BP I o/Gliwice nr 36 1020 2401 0000 0902 0382 4182

Za 2015 rok naklejki IFA w ramach puli 10 sztuk zakupionych przez PZŻ przypadły:

Mistrzostwa Polski 2015
1. Mikołaj Lahn
2. Piotr Kula
3. Miłosz Wojewski

Mistrzostwa Polski Juniorów 2015:
1. Mikołaj Lahn
2. Jeremi Zimny
3. Kacper Jarocki

Puchar Polski 2015:
1. Jeremi Zimny
2. Andrzej Romanowski
3. Piotr Mazur

Decyzją Trenera klasy naklejka do jego dyspozycji została przydzielona:
Sebastian Kalafarski

Naklejki zwrócone do puli za podwójne nabycie praw ich uzyskania przez Mikołaja Lahna i Jeremiego Zimnego zostały decyzją Trenera Klasy przydzielone kolejnej osobie z klasyfikacji Mistrzostw Polski Juniorów (Robert Jarocki) oraz Pucharu Polski (Marek Jarocki)