Zarząd Stowarzyszenia

Władze PSRKF (kadencja 2016-2018)

Zarząd
Prezes: Bogusław Nowakowski tel. 601517047, email: bnowakowski@velo.com.pl
Sekretarz / członek zarządu: Andrzej Romanowski tel. 501371281, email: andrzej.romanowski2@gmail.com
Skarbnik / członek zarządu: Przemysław – Rafał Chmura tel. 502138908, email: prchmura@gmail.com
Trener klasy / członek zarządu: Rafał Szukiel tel. 507106337, email: rafszukiel@wp.pl
członek zarządu: Jacek Bińkowski tel. 663260520, email: jacek.binkowski@o2.pl
członek zarządu: Wojciech Nadolski tel. 600030924, email: wojnadi@wp.pl
członek zarządu: Juliusz Reichelt tel. 601702100, email: juliusz.reichelt@gmail.com

Komisja rewizyjna
Przewodniczący: Jan Kominek tel.605220223, email: jankominek@vp.pl
członek: Maciej Rozkrut tel. , email: macroz62@gmail.com
członek: Jan Okulicz tel. 604586886, email: jokozaryn@gmail.com

Władze PSRKF (kadencja 2014-2016)

Zarząd
Prezes: Jan Okulicz tel. 604586886, email: jokozaryn@gmail.com
Sekretarz / członek zarządu: Piotr Mazur tel. 691911803, email: piotr.mazur@finnclass.pl
Skarbnik / członek zarządu: Bogusław Nowakowski tel. 601517047, email: bnowakowski@velo.com.pl
Trener klasy / członek zarządu: Rafał Szukiel tel. 507106337, email: rafszukiel@wp.pl
członek zarządu: Marek Jarocki tel. 667204215, email: marek.jarocki@poczta.onet.pl
członek zarządu: Marek Kubat tel. 791445744, email: finn.pol25@gmail.com

Komisja rewizyjna
Przewodniczący: Jacek Bińkowski tel. 663260520 email: jacek.binkowski@o2.pl
Dariusz Czapski tel. 601261890, email: darekczapa@poczta.onet.pl

Władze PSRKF (kadencja 2012-2014)

Zarząd
Prezes: Jan Okulicz tel. 604586886, email: jokozaryn@gmail.com
Sekretarz / członek zarządu: Piotr Pajor tel. 601776920, email: piotr.pajor@finn-masters.pl
Skarbnik / członek zarządu: Bogusław Nowakowski tel. 601517047, email: bnowakowski@velo.com.pl
Trener klasy / członek zarządu: Dariusz Czapski tel. 601261890, email: darekczapa@poczta.onet.pl
członek zarządu: Rafał Szukiel tel. 507106337, email: rafszukiel@wp.pl
członek zarządu: Michał Jodłowski tel. 601295809, email: jodla959@gmail.com

Komisja rewizyjna
Przewodniczący: Piotr Mazur tel. 691911803, email: pietrmazur@gmail.com
Stanisław Wieteska tel. 603068774, email: stanislaw.wieteska@gmail.com

Dane rejestracyjne Polskiego Stowarzyszenia Regatowego Klasy Finn:
KRS: 0000434971
REGON: 146342240
NIP: 5223000330
Konto: Bank PKO BP I Oddział w Gliwicach nr konta: 36 1020 2401 0000 0902 0382 4182

Dodaj komentarz