Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Europy Masters i Mistrzostwa Polski 2020 w Gdyni

Koledzy,

zapraszam wszystkich aktywnych Finnistów do Gdyni, na wielką imprezę naszej klasy organizowaną w ramach festiwalu Gdynia Sailing Days. W dniach 30.08 – 06.09.2020 obędą się Otwarte Mistrzostwa Europy, łącznie z Mistrzostwami Europy U23 (juniorów do 23 lat). Równolegle, w tych samych dniach i na tym samym akwenie, odbędą się Mistrzostwa Europy Finn Masters dla zawodników od 40 lat wzwyż. To będzie piękny festiwal Finna, klasy łączącej różne generacje żeglarzy – żeglarzy, którzy, jak pokazuje historia, stanowią rdzeń światowego żeglarstwa – klasy, która przez dziesiątki lat nie traci swojej atrakcyjności.

Regaty Mistrzostw Europy będą poprzedzać nasze narodowe Mistrzostwa Polski klasy Finn, które będą miały formułę otwartą dla chętnych z innych państw. Mistrzostwa te będą się odbywać w dniach 28-30.08., również w Gdyni, na tym samym akwenie co przyszłe Mistrzostwa Europy.

Zapraszam do startu w obu imprezach! Wierzę, że wszyscy spędzimy wspaniały czas, zarówno na wodzie, jak w Gdyni i na gościnnym Pomorzu Gdańskim.

Do zobaczenia na wodach Gdyni!

Bogusław Nowakowski POL26

Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Regatowego Klasy Finn

 

ZOR Mistrzostw Europy: Finn-EC-2020-NoR_final

ZOR Mistrzostw Europy Finn Masters: FEM-2020-NoR_final

Zgłoszenia do ME i MEFM: https://events.pya.org.pl

ZOR Mistrzostw Polski – w przygotowaniu

Strona ME: http://2020.finneuropeans.org/

 

Dodaj komentarz