Otwieramy sezon w Polsce i płacimy składki

Koledzy,

sezon przed nami tuż – tuż i my, członkowie Stowarzyszenia, zaczynamy pływania. W marcu obyło się w Kadyksie roczne zebranie IFA, gdzie będąc z Andrzejem, potwierdziliśmy ustalenia dotyczące wysokości i sposobu zbierania składek. Tak więc od roku 2018 składka IFA wynosi, nie jak poprzednio 25, ale 30 EURO, a POLSKA jest w grupie krajów, które mają minimum 30 członków z opłaconymi składkami i przez to odpowiednią ilość miejsc na mistrzostwach świata i Europy. Do tej składki trzeba dołączyć stowarzyszeniową składkę PSRKF, która, zgodnie z naszymi ustaleniami, wynosi 100,-zł przy płatności do 1 maja i 200,- zł przy późniejszej, a dla zawodników młodych odpowiednio 25,- i 50,- zł przy późniejszej płatności.

Stąd składki dla pływających w Stowarzyszeniu wynoszą, przy płatności do 1 maja, w złotówkach: 100,- zł na PSRKF  i 140,-zł na IFA.

Serdecznie apeluję, by wpłacać składki, tak, byśmy wszyscy mogli w pełni formalnie rozpocząć sezon, a nasza kadra nie straciła możliwości startów w szerszej grupie. Niech nasz udział stowarzyszeniu IFA będzie też świadectwem siły polskiego FINNa, a także organizacyjnym wsparciem dla reprezentantów kraju. Naklejki IFA 2018 przekazuje Sekretarz Andrzej.

Przypominam nr konta stowarzyszenia PSRKF:  PKO BP I o/Gliwice nr 36 1020 2401 0000 0902 0382 4182

Życzę wszystkim Kolegom wspaniałego żeglowania, wyników sportowych, a przede wszystkim miłych chwil na wodzie i wśród żeglarskiego towarzystwa. Do zobaczenia!

 

Bogusław Nowakowski POL 26

Dodaj komentarz