Finał Pucharu Polski w klasie Finn – PUCHAR MAZOWSZA

Koledzy,

Można się już rejestrować na finał Pucharu Polski – Puchar Mazowsza 2019 w Nieporęcie.

Zawiadomienie o regatach

Ważne informacje:
Rejestrujemy się na zawody do 02.09.2019 do godziny 20:00 poprzez stronę:
https://www.upwind24.pl/regatta/puchar-mazowsza-2019

Wpisowe opłacamy na miejscu. Rejestracja online powoduje, że wpisowe jest niższe (100 PLN zamiast 150 PLN)

W terminie do dnia 30.09.19 należy przesłać na adres uksfir@fir.com.plinformację z podaniem nr rejestracyjnego samochodu i przyczepy oraz numerem łodzi. Informacja ta konieczna jest do wystawienia przepustek na wjazd do Portu Nieporęt. Niedopełnienie tej formalności będzie skutkowało niewpisaniem samochodu na listę uprawnionych do bezpłatnego wjazdu.

W dniu 05.10.2019 po wyścigach (wstępnie godzina 17:00) planujemy spotkanie towarzyskie w restauracji Zagłobianka w Nieporęcie. Wszyscy członkowie Stowarzyszenia oraz sympatycy klasy Finn serdecznie zaproszeni:
http://zaglobianka.pl/
Uprzedzając pytania – w Zawiadomieniu o regatach wspomniane jest o składce zbieranej podczas rejestracji na zawody. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że rozsądniej, aby każdy rozliczył się niezależnie w restauracji – jak to miało miejsce w ubiegłym roku.

Andrzej Romanowski przygotował ściągawkę z Pucharu Polski uwzględniając tylko 4 najlepsze imprezy. Finał Pucharu Polski ma przelicznik 1,2, stąd najpewniej dla większości zawodników będzie się liczył do klasyfikacji i determinował miejsce w końcowym zestawieniu.

Dodaj komentarz