POLISH MASTERS – Zegrze 21-23.09.18

Szanowni Koledzy,

serdecznie zapraszam tych, którzy urodzili się w 1978 roku i wcześniej, by przyjechali na tradycyjne regaty “Polish Masters”, organizowane corocznie od 2006 roku. Jurek Jodłowski zaprasza nas na Zegrze do Portu Nieporęt w dniach 21-23 września b.r. Prosi, by zgłoszenia wstępne do 17 września dokonać internetowo poprzez stronę: htttps://www.upwind24.pl/regatta, (zgłoszenia późniejsze będą droższe o 50%). Prosi też, by ze względów organizacyjnych, w tym samym terminie przesłać na adres uksfir@fir.com.pl informację z podaniem nr-u rejestracyjnego samochodu, przyczepy i numeru łodzi.

Ja, ze swojej strony, chcę zwrócić uwagę na nasze sobotnie tradycyjne “Uroczyste spotkanie towarzyskie” i poprosić o obowiązkową frekwencję. Menu na to spotkanie przygotuje, podobnie jak w ubiegłym roku, restauracja “Zagłobianka” z Nieporętu. Liczę też na, już mniej zobowiązujące, swobodne spotkanie po piątkowych wyścigach. Te oba spotkania sfinansujemy poza wpisowym do regat.

Cieszę się, że regaty organizujemy z klasą LASER. Pamiętamy przecież wspaniałą imprezę w Pucku i świetne wspólne towarzystwo. Myślę, że i w tym roku będziemy się razem dobrze bawić, i na wodzie, i na lądzie na naszych towarzyskich spotkaniach.

Zawiadomienia o Regatach: 31ZoR_Masters_Finn_Laser_2018

Proszę propagujcie ideę FINN MASTERS i namawiajcie do wspólnego ścigania. Przecież już za 2 lata będziemy mieli znów w Polsce, w Gdyni, wielkie regaty Finn Masters Europeans!

Do zobaczenia wkrótce na Zegrzu,

Bogusław POL 26

Dodaj komentarz